Her finder du bestyrelsen for Barløseborg Golfklub. Du er velkommen til at kontakte bestyrelsen med dine spsørgsmål, ris eller ros eller bare for at få en snak om klubben.

Formand

 

Arne Jakobsen

 Arne Jakobsen  

E-mail: formand@bbgolf.dk
Mobil: 4061 1414

Ansvarsområder:

  • Sekretariatet
  • Kommunikationsudvalg
  • Sponsorudvalg
     

Næstformand og
Kasserer

 

Gitte Stentebjerg

 Foto på vej  

E-mail: kasserer@bbgolf.dk 
Mobil: 2294 6512

Ansvarsområder:

  • Turneringsudvalg
  • Tirsdagsdamer

     

Bestyrelsesmedlem

 

Gurli Andersen

 Gurli Andersen  

E-mail: gurli@bbgolf.dk 
Mobil: 2369 8092

Ansvarsområder:

  • Begynderudvalg
  • Kaninklubben
  • Seniorklubben
     

Bestyrelsesmedlem

 

Susanne Nielsen

 Foto på vej  

E-mail: susanne@bbgolf.dk 
Mobil: 2633 0164

Ansvarsområder:

  • Juniorudvalg
  • Par & Mix golf
  • Regel- og handicapudvalg
     

Bestyrelsesmedlem

 

Stefan Poulsen

Foto på vej  

E-mail: stefan@bbgolf.dk 
Mobil: 2940 2075

Ansvarsområder:

  • Sportsudvalg
  • Juniorudvalg
     

Bestyrelsesmedlem

 

Kurt Hansen

Foto på vej  

E-mail: kurt@bbgolf.dk 
Mobil: 6185 8526

Ansvarsområder:

  • Medlemshvervningsudvalg
  • Golfens dag
  • Åbent hus arrangementer
  • Onsdagsherrer